HITACHI, Hitachi Koki zmienia się na HiKOKI

Hitachi

Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2018 roku nastąpi zmiana nazwy spółki Hitachi Koki Co., Ltd. na KokiHoldings Co., Ltd, co wiąże się z wprowadzeniem całkowicie zmienionej linii elektronarzędzi pod nazwą HiKOKI, która do tej pory występowała pod nazwą HITACHI oraz Hitachi Koki. Nowa linia elektronarzędzi wejdzie do obrotu z dniem 1 października 2018 roku.

HITACHI, Hitachi Koki zmienia się na HiKOKI

Szczegóły postanowień

Zmiana nazwy spółki odzwierciedla nową i ambitną strategię międzynarodowego wzrostu, której celem jest zagwarantowanie trwałego, globalnego rozwoju Hitachi Koki w blisko 100 krajach na świecie. Zmiana nazwy spółki Hitachi Koki Co., Ltd. na Koki Holdings Co., wiąże się jednocześnie z powołaniem spółki zależnej o nazwie Koki Holdings Europe GmbH, z siedzibą w Niemczech na przedmieściach Düsserldorfu, która odpowiada za wdrożenie strategii na rynku europejskim. Spółka zależna rozpocznie swoją działalność w listopadzie 2017 roku i będzie wspierać działania spółek córek na terenie całej Europy, których celem jest zbliżenie się do oczekiwań Klientów i ułatwienie szybszej reakcji na ich potrzeby.

Nowa nazwa HiKOKI

 

Elektronarzędzia HiKOKI

Marka HiKOKI (wymawiane jako "hai-koh-key") została stworzona w oparciu o trzy podstawowe zasady, które przewodzą spółce: innowacyjność technologiczna zwiększająca wydajność, niezawodność urządzeń produkowanych przez 70 lat działalności spółki oraz nowy potencjał rozwoju na rynku, dzięki współpracy partnerskiej z KKR (Kohlberg Kravis Roberts) - jednym z największych funduszy prywatnego kapitału na świecie. Elektronarzędzia z nowym brand'em pojawią się na rynku 1 października 2018 roku.

    Stalco
    black decker